Snclriao wallид поставени лебдечки полици сет од 3, рустикално дрво wallидно полица за бања за дневна соба за дневна соба
  • Неодамнешно

Snclriao wallид поставени лебдечки полици сет од 3, рустикално дрво wallидно полица за бања за дневна соба за дневна соба

DEN 240.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Високо користење на просторот : Максимизирајте ја употребата на wallидниот простор за зголемување на капацитетот за складирање и прикажување на просторијата Со нашите полици со пловечки wallидови, можете да чувате и прикажувате повеќе предмети додека ја одржувате просторијата организирана и уредна. Трајни и цврсти : Нашата wallидна полица комбинира метална рамка со дрвени табли, обезбедувајќи цврста и стабилна структура. Ова го прави долготрајно решение за складирање што нема лесно да се сруши или да се деформира. Убава и практична : Нашите полици за флатинг мешаат модерно занаетчиство со рустикален стил, додавајќи атрактивен декоративен ефект во вашата соба. Со својот разноврсен дизајн, може да го надополни секој стил на ентериер, додека ги прикажува вашите предмети на практичен начин. Лесно за инсталирање : Овие рустикални полици на wallидови се без напор за инсталирање и бараат минимални алатки и вештини. Доаѓа со прирачник за инсталација, хардвер за монтирање и ниво за да се обезбеди брза и безбедна инсталација. Исто така, можете лесно да ја промените неговата позиција или да ја преместите на друга локација според вашите потреби. Минималистички дизајн и висока флексибилност : со три различни големини, мали - 10.4x4,8 инчи, средна - 13x4.