Yalikop 9 инчи пластични надуени влогови на шатори за замена на дворот на надувување додатоци за надувување за кампување шатори за шатори шатори за шатори за божиќни г?
  • Неодамнешно

Yalikop 9 инчи пластични надуени влогови на шатори за замена на дворот на надувување додатоци за надувување за кампување шатори за шатори

DEN 2.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Универзална големина : getе добиете 12 парчиња портокалови за кампување со шатори, големината на уделот е околу 227 x 20 mm/ 9 x 0,8 инчи, доволно количина може да ги задоволи вашите дневни потреби за употреба и замена, големината е исто така погодна за повеќето шатори Големини, уделот е релативно лесен, лесен за носење и складирање Тешко и издржлив : Овој пластичен дворски удел е изработен од ПП пластичен материјал, кој е тешко и издржлив за употреба и не се крши лесно, овој материјал нема да биде под влијание на времето, може да издржи ерозија на изложеност на дожд и сонце, во Висока температура исто така може да ја одржи оригиналната форма, можете да ја користите на отворено долго време. Како да користите : Треба да го вметнете пластичниот шатор за шатори во земја под агол, а потоа земете 1 парче јаже, вратете го едниот крај на јажето до штипката и да го врзете другиот крај на аголот на шаторот, така што тоа Можете постојано да го поправате секој агол на шаторот, конечно ќе добиете убав и силен шатор. Широки апликации : Овој шатор за шатори на отворено има широк спектар на намени, таа е добра алатка за пешачење и кампување на отворено, тоа е идеален избор за фиксирање на шатори, платно, хамакови, висечки столици, надуени чамци и базени, исто така можете да можете да Дајте му како подарок на некој во вашето соседство кој сака да се искачува на отворено.