ФЛЕШ Монтирање ПРЕДВОДЕНА Светлина Парчиња, БУНКЕР ИНДУСТРИЈАТА 2 парчиња 6 Инчен Место Поплава Комбо Зрак 6000 LM Троен Ред Возење Надвор Од Патот Светлина Бар Водоот
  • Неодамнешно

ФЛЕШ Монтирање ПРЕДВОДЕНА Светлина Парчиња, БУНКЕР ИНДУСТРИЈАТА 2 парчиња 6 Инчен Место Поплава Комбо Зрак 6000 LM Троен Ред Возење Надвор

DEN 383.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПОШИРОКО И ПОДОЛГО РАСТОЈАНИЕ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ : Центрирани 170° Поплавни Led Диоди опкружени со диоди со две редови од 30° ќе понудат совршено фокусирано светло со голем агол на поплавување за да се постигне пошироко и подолго растојание на осветлување со интензивна осветленост СУПЕРИОРНА ОСВЕТЛЕНОСТ И НЕВЕРОЈАТНА ЈАСНОСТ : мешунките ЗА монтирање НА рамна лер имаат супер осветленост со 52 Парчиња БРИЛИЈАНТЕН ЛЕД чип што емитува 12000 лумени чист бел зрак за да навлезе во темнината,супер светло осветлување за јасна видливост, совршено за патишта без улични светла. МОНТАЖА НА РАМНА И ВОДООТПОРНА : дизајнот на рамна монтажа ја прави лер-работната светлина може слободно да се инсталира во која било посакувана положба на вашето возило.Водоотпорната стапка IP68 обезбедува заштита од упад на прашина и вода за да се постигне подолг животен век. РЕВОЛУЦИОНЕРЕН ДИЗАЈН : светлосна лента За Рамна монтажа, нова технологија,лесна термички спроводлива plastic.