Омнихил 8 стапки AC/DC адаптер за напојување 9V 2A 5.5x2.5millimeters компатибилен со X-Rocker X-Pro Bluetooth Peedeatist Gaming Cood
  • Неодамнешно

Омнихил 8 стапки AC/DC адаптер за напојување 9V 2A 5.5x2.5millimeters компатибилен со X-Rocker X-Pro Bluetooth Peedeatist Gaming Cood

DEN 207.36

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50/60 Hz - UL наведен -8 стапало вкупна должина на кабелот Сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација. OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон. OCP : Над струја за заштита на излезот. SCP : Заштита на излез на краток спој). 5 години бесплатна гаранција. Делови кои не се OEM на трети страни. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ. (Долга 8 стапала) Вкупна должина на кабелот (долга само 3-6,5 стапки на конкурентите) / Адаптер Оценка : World Wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz / висок квалитет PSU / Transformer / Сите производи се тестираат за да ја надминат / исполнуваат стандардната спецификација / OVP, OVP, OCP, заштита на SCP (OVP : Заштита на излез на напон.