Стринг светлосни столбови за надворешни - светлосни столбови со куки и 4 -вилушка вилушка, светло на отворено за висечки жици светла за палуба, внатрешен двор, задни?
  • Неодамнешно

Стринг светлосни столбови за надворешни - светлосни столбови со куки и 4 -вилушка вилушка, светло на отворено за висечки жици светла за палуба,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Стабилно и издржливо : Стринг -светлото место е изработено од густ галванизиран челичен материјал и нема лесно да се свитка или скрши поради тежината Покрај тоа, пол за жичани светла се третира со обложување на црн прав за да се спречи 'рѓа и да се продолжи животниот век на услугата. Асистентно за инсталација и носење : Нашиот столб за светла на отворено е едноставен дизајн со три парчиња. Само поврзете го зглобот делот со горниот пол и долниот пол, а потоа вметнете го столбот во основата 5-вилушка. Постабилна структура : Стринг светлосни столбови за надвор усвојуваат 5-вилушка база за да се обезбедат пол-вметнувања директно и цврсто во почвата или нечистотијата. Спречете го да се свиткува, крши или замавнува на ветрот. Погодно за многу прилики : Стилски и удобни стринг светла пол е погоден за вашиот двор, градина, свадба, забава, украси за роденден. Исто така совршено за сите ваши украси за дома и градинарски потреби на отворено, како мали висечки растенија, ветерници, украси, asonидарски тегли или разнобојно карање. Супериорна услуга : Ние сме посветени да обезбедиме производ за квалитет на врвен квалитет по разумни цени за нашите клиенти, доколку не сте задоволни со производи од која било причина, ве молиме контактирајте со нас во кое било време и ќе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем брзо и ефикасно. Стабилно и издржливо : Стринг -светлото место е изработено од густ галванизиран челичен материјал и нема лесно да се свитка или скрши поради тежината. Покрај тоа, пол за жичани светла се третира со обложување на црн прав за да се спречи 'рѓа и да се продолжи животниот век на услугата. Асистентно за инсталација и носење : Нашиот столб за светла на отворено е едноставен дизајн со три парчиња. Само поврзете го зглобот делот со горниот пол и долниот пол, а потоа вметнете го столбот во основата 5-вилушка. Постабилна структура : Стринг светлосни столбови за надвор усвојуваат 5-вилушка база за да се обезбедат пол-вметнувања директно и цврсто во почвата или нечистотијата. Спречете го да се свиткува, крши или замавнува на ветрот. Погодно за многу прилики : Стилски и удобни стринг светла пол е погоден за вашиот двор, градина, свадба, забава, украси за роденден. Исто така совршено за сите ваши украси за дома и градинарски потреби на отворено, како мали висечки растенија, ветерници, украси, asonидарски тегли или разнобојно карање.