Случај за воздухопловство на Белкин со клучен прстен, безбеден заштитен капак на држачот - Црна и воздушна таг со клуч прстен, безбеден заштитен капак на држачот за
  • Неодамнешно

Случај за воздухопловство на Белкин со клучен прстен, безбеден заштитен капак на држачот - Црна и воздушна таг со клуч прстен,

DEN 744.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Производ 1 : Дизајнот за пресврт и заклучување го одржува воздушниот удар безбедно во безбедниот држач Производ 1 : Клучен прстен обезбедува сигурен прилог на вашите работи. Производ 1 : Подигнатите рабови на безбеден држач обезбедуваат напредна заштита од гребење за вашиот Airtag. Производ 1 : Отворениот дизајн ги задржува персонализираните гравури на воздушниот напад видливи. Производ 1 : Дизајнот за пресврт и заклучување го одржува воздушниот удар безбедно во безбедниот држач. Производ 1 : Клучен прстен обезбедува сигурен прилог на вашите работи. Производ 1 : Подигнатите рабови на безбеден држач обезбедуваат напредна заштита од гребење за вашиот Airtag. Производ 1 : Отворениот дизајн ги задржува персонализираните гравури на воздушниот напад видливи. Белкин Аиртег случај со клучен прстен, безбеден заштитен капак на држачот за воздушна ознака со додаток за отпорност на гребење - црна боја, заштити, пристап до следете ги вашите работи со доверба - и стил. Нашиот безбеден држач со клучен прстен има иновативен дизајн на пресврт и заклучување и кренати рабови за да го задржите вашиот воздушен пат безбеден и да го заштити од гребнатини. Лесно прикачете го на вашите копчиња, далечински управувач, багаж, милениче и многу повеќе со неговиот удобен, здрав и безбеден прстен за клучеви. Изберете од четири стилски бои - црни, бели, розови и сини - кои совршено го надополнуваат вашиот Airtag додека го одржувате својот елегантен дизајн и сопствени гравури на целосен приказ.