Вечера за салфетка Каспери 14112d, разнобојно
  • Неодамнешно

Вечера за салфетка Каспери 14112d, разнобојно

DEN 147.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Салфетки Каспери ќе додадат прскање на боја и софистицираност на вашата следна забава или настан Направено во Германија со тројно ткиво печатено со нетоксични, растворливи во вода бои. Диспектива го намалува времето за чистење за да можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството. Компостибилни, направени со употреба на суровини. Проверете ја целосната линија на Каспари на таблети и партиски материјали за вашиот следен настан. Салфетки Каспери ќе додадат прскање на боја и софистицираност на вашата следна забава или настан. Направено во Германија со тројно ткиво печатено со нетоксични, растворливи во вода бои. Диспектива го намалува времето за чистење за да можете да уживате повеќе време со пријателите и семејството. Компостибилни, направени со употреба на суровини. Проверете ја целосната линија на Каспари на таблети и партиски материјали за вашиот следен настан. Нашите убаво дизајнирани салфетки за вечера ја прават вашата вечера за вечера секој пат. Нашите салфетки за вечера се отпечатени во Германија користејќи нетоксични, растворливи во вода бои, што ги прави компостибилни. Диспектабилноста го прави чистењето привремено за да имате повеќе време да уживате во забавата. Мекото, но сепак силно ткиво со 3 парчиња има изглед и чувство на постелнина без одржување.