Feelworld W1000S SDI безжичен менувач и монитор за камера F7 Pro
  • Неодамнешно

Feelworld W1000S SDI безжичен менувач и монитор за камера F7 Pro

DEN 12943.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Долг заangвони, ниска латентност】 1000ft сигурен опсег за безжичен видео и аудио пренос; 0,08 S ниска латентност за следење во реално време што овозможува 【Долг заangвони, ниска латентност】 1000ft сигурен опсег за безжичен видео и аудио пренос; 0,08 S ниска латентност за следење во реално време што овозможува.