Кутија За Накит ЗА Патување ОРИУКАН, Футрола ЗА Мини Подароци За Жени Девојки, Мали Преносни Кутии За Организатори За Прстени Обетки Ѓердани Нараквици, Ретро Каки Ш
  • Неодамнешно

Кутија За Накит ЗА Патување ОРИУКАН, Футрола ЗА Мини Подароци За Жени Девојки, Мали Преносни Кутии За Организатори За Прстени Обетки

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

сунѓер Квалитетен Материјал-висококвалитетен изглед на стп кожа, Фланелна обвивка внатре, во близина на мазен патент за да го заштитите вашиот накит од надворешно оштетување. Големина на патување-4. 1х2, 3х4, 1 во/10, 5х5, 8х10, 5 см, овој организатор на накит е пренослив и лесен за носење во чанти или во багаж. Практичен Дизајн-Едноставен и компактен дизајн со елегантен изглед, за задоволување на различни потреби. Оваа кутија за накит за патување може да го одржува вашиот накит организиран и да спречи заплеткување на вашите ѓердани. Мултифункционален-Идеален За чување накит, вклучувајќи обетки, прстени, ѓердан и други скапоцени спомени. Уникатен Подарок-Совршен За Подарок За Денот на Вљубените, Подарок За Роденден, Подарок за Денот на Мајката, Божиќен Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста И Подарок За Свадба за девојки и жени. Ви благодариме за гледање на нашите производи.