Caplugs 99190998 Статички дисипативен приклучок за навојни конектори, пластика, за приклучување на номинална големина на конецот 2-18 , септември-32, црвена
  • Неодамнешно

Caplugs 99190998 Статички дисипативен приклучок за навојни конектори, пластика, за приклучување на номинална големина на конецот 2-18 , септември-32,

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Спец : MS/AS 90376, SAE AS85049/138 За конектори со навој и не-навој. Статички дисипативен материјал. Чува загадувачи. Издржлив дизајн. Сепските приклучоци се дизајнирани да се вклопат во двата навојни и конектори со тип на бајонет. Применливи спецификации : SAE AS85049/138, MS/AS 90376.62, P NTS во : 2-18.