Перформанси на AllStar Performance 5/16 терминал за намалување на топлината на дупката, пакет од 10
  • Неодамнешно

Перформанси на AllStar Performance 5/16 терминал за намалување на топлината на дупката, пакет од 10

DEN 467.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Конекторите за стилови на стилот работат одлично кога градат жичани прицврстувачи или прават поправки на постојните жици Терминалите за намалување на топлината ги штитат врските од корозија. Терминалите со прицврстена цевка за смалување се лепило наредени за изолација на жица. Усогласете со прегратката кога се загрева, да ја запечатите влагата. Пакет од 10 секунди. Конекторите за стилови на стилот работат одлично кога градат жичани прицврстувачи или прават поправки на постојните жици. Терминалите за намалување на топлината ги штитат врските од корозија. Терминалите со прицврстена цевка за смалување се лепило наредени за изолација на жица. Усогласете со прегратката кога се загрева, да ја запечатите влагата. Пакет од 10 секунди. Конекторите за стилови на стилот работат одлично кога градат жичани прицврстувачи или прават поправки на постојните жици.