Тркала за макара со макара на ДМЕИЗЕН 15
  • Неодамнешно

Тркала за макара со макара на ДМЕИЗЕН 15

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Времето за време на ременот е направена од алуминиумска легура, цврста и издржлива, третман на површинска оксидација, антикорозирање ефикасно Lifeивотот на синхрониот појас. Контакт со макара за тајминг со страната на забот што го минимизира ризикот од лизгање на ременот. Аклирана на забите површина на внатрешната дупка, помалку исход и постабилна. Пич : 3мм; Број на заби : 15 заби. Надворешен дијаметар (ОД) : 13,56мм.35/7/8мм; Погодно за ширина на ременот : 9/10мм. Времето за време на ременот е направена од алуминиумска легура, цврста и издржлива, третман на површинска оксидација, антикорозирање ефикасно. Lifeивотот на синхрониот појас. Контакт со макара за тајминг со страната на забот што го минимизира ризикот од лизгање на ременот. Аклирана на забите површина на внатрешната дупка, помалку исход и постабилна. Пич : 3мм; Број на заби : 15 заби.