Јанки - 433 -.2860 - Chucking Reamer, челик со голема брзина, светла, директно, децимални инчи, 9/32 во
  • Неодамнешно

Јанки - 433 -.2860 - Chucking Reamer, челик со голема брзина, светла, директно, децимални инчи, 9/32 во

DEN 1226.88

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овие вртења со голема брзина на челик, доаѓаат во големини што спаѓаат помеѓу стандардните димензии на трговијата и Овие вртења со голема брзина на челици доаѓаат во големини кои спаѓаат помеѓу стандардните трговски димензии, а нивните големини се изразени во децимални инчи од 0,2060 до 0,3755. Пренасочувачите со права светлина туркаат чипови напред во дупка, бидејќи ја зголемуваат во точна големина за прецизно вклопување при инсталирање на сврзувачки елементи или други делови. Тие се најчесто користениот стил на Reamer. Овие прицврстувачи се направени од челик со голема брзина и имаат светла завршница што не е под влијание кога нивните рабови за сечење се преобликуваат. Директното тресење на Reamers се монтира на чак на вежба за вежба или слична алатка за машинска обработка. Овој список е за секоја. Техничка спецификација ставка за мерење на мерење на ремимер со децимална инч на децимална инч со големина 9/32 во децимална еквивалентна 0.