Врвен столар карирана ткаенина пиксели со молив торбичка торба за торбичка за шминка 1,7x0.75x0.5in
  • Неодамнешно

Врвен столар карирана ткаенина пиксели со молив торбичка торба за торбичка за шминка 1,7x0.75x0.5in

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Оваа кожена со молив со висока оценка PU кожа; Правоаголна форма, одговара на подолги моливи или подолги предмети, удобни и практични Единечни одделни прегради, но кутија со молив со голем капацитет; Направено цврсто со силен патент, издржлив за гарантирано квалитетно. Главен џеб и мал џеб за преграда, капацитетот е умерен, двострана печатена пакет со повеќенаменски. Модна симпатична торба со молив со кожа PU, може да се користи како молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и торба за монети. Овој случај со моливи ја одржува вашата содржина организирана и лесна за наоѓање додека сè уште имате капацитет, корисна алатка за вас. Мода симпатична торбичка со молив со молив, може да се користи како молив, козметички кеси, торба за мобилни телефони и монети торба.- Материјал : PU кожа . Употреба : Училишта и канцеларии.