12мм 1Но водоотпорен заклучување IP67 со висока глава метална обвивка за метална обвивка Прекинувач Најмалиот лого за напојување со LED за осветлување на светло за осв?
  • Неодамнешно

12мм 1Но водоотпорен заклучување IP67 со висока глава метална обвивка за метална обвивка Прекинувач Најмалиот лого за напојување со LED

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја : ДОТ ЛЕР, Напон : 220 V, Големина : Висока тркалезна глава Е паметен уред : не. Материјал : бакар. Карактеристики : прекинувач. Боја : ДОТ ЛЕР, Напон : 220 V, Големина : Висока тркалезна глава. Е паметен уред : не. Материјал : бакар. Карактеристики : прекинувач. 12mm 1 NO водоотпорен заклучување IP67 Висока глава метална школка копче за копче за притискање на копчето најмало 12 V напојување, осветлено светло LED LED пропродукција на копчето, типично копче за прекинување на копчето за преклопување на копчињата12mmhead Висока глава или рамен функционирање на главата на главата, приклучокот за заклучување W, Y, G, Odegree of Stateri P65, IK08 Place of Originzhejiang Chinaitem Специфично : IS паметен уред : nocurrent : 3 Amateal : Copperfeatures : Switch Model Број : IB12 S-G10 Z-*/Nswitch Type : Push Cotte Switch Warranty : 2 Years Certification : CE, ROHSORIGIN : CANIANLAND Тип на Chinai Tem : Switch Escertification : Rohs, Ceitem Тип : Превртување на копчето Преклопување Големина на дупката : 12mmfunction : Latchings Witch Комбинација : Nohead Form : High или Flat Hidillyluminated или не : LED осветлена боја : Сребрена прилагодена : Ниво на протекција : IK08, IP65 Place of Origin : Zhejiang China.