Учење на палата 3 Пакет - Мускул + Скелет + Анатомија и повреди на постери за постери и глужд - Анатомски табели на мускулен и скелетен систем - ламинирани - 18 x 24
  • Неодамнешно

Учење на палата 3 Пакет - Мускул + Скелет + Анатомија и повреди на постери за постери и глужд - Анатомски табели на мускулен и скелетен

DEN 2.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет од 3 постери направени во САД Постерите за анатомија се со големина со 18 "x 24". Висококвалитетен ламиниране од 3 милји за додадена издржливост. Отпорен на солза. Сет од 3 постери направени во САД. Постерите за анатомија се со големина со 18 "x 24". Висококвалитетен ламиниране од 3 милји за додадена издржливост. Отпорен на солза.