Супер тешка kevlar aramid Сите намени V-Belt 5L890 5/8 x 89 одговара на Exmark # 1-303499
  • Неодамнешно

Супер тешка kevlar aramid Сите намени V-Belt 5L890 5/8 x 89 одговара на Exmark 1-303499

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ова е сосема нова дополнителна сила на тешка сила Kevlar Aramid V- ремен Дел за замена на највисок квалитет Арамид Кевлар!. Кавларните ремени се прават со голема јачина на кевларните жици во ременот и се отпорни на топлина и масло. Колку се силни кавлите ремени? Kevlar е истиот материјал што се користи во елементите за докажување на куршуми!. Овој појас е 5/8 "x 89". Ова е сосема нова дополнителна сила на тешка сила Kevlar Aramid V- ремен. Дел за замена на највисок квалитет Арамид Кевлар!. Кавларните ремени се прават со голема јачина на кевларните жици во ременот и се отпорни на топлина и масло. Колку се силни кавлите ремени? Kevlar е истиот материјал што се користи во елементите за докажување на куршуми!. Овој појас е 5/8 "x 89". Ова е сосема нова дополнителна сила на тешка сила Kevlar Aramid V- ремен.