Cozylkx Clear 80mm 3D соларен систем Кристални топки со смола стојат за роденденски подарок Детски подарок
  • Неодамнешно

Cozylkx Clear 80mm 3D соларен систем Кристални топки со смола стојат за роденденски подарок Детски подарок

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Овој соларен систем кристални топки е изработен од K9 премиум кристален материјал, целосно транспарентен и без меурчиња, најдобра декорација за кое било место, прикажете уметнички и елегантен стил на вашата спална соба, дневна соба и канцеларија Користете напредна 3Д внатрешна резба и технологија за екстракција на пламен, презентирајте реални и цврсти 8 планети на сончевиот систем во внатрешноста на 3Д -кристалната топка (не е вклучен во Плутон). Овој модел на соларен систем Clear Crystal Ball е дизајнирана со совршен рачен дијаметар со големина 3,15 инчи, можете лесно да го држите во рака, или да го однесете на кое било место во чантата. Оваа класична чиста кристална топка ќе додаде допир на елеганција во секоја просторија, совршена за вашата канцеларија, дневна соба или спална соба, можете да изберете без штанд, кристален штанд, штанд со смола. Cozylkx 3 D кристална топка со модел на соларен систем доаѓа со елегантна кутија, одличен подарок за астроном, lубител на просторот, деца и студент, тоа е одличен додаток на збирката глобуси или земја. Овој соларен систем кристални топки е изработен од K9 премиум кристален материјал, целосно транспарентен и без меурчиња, најдобра декорација за кое било место, прикажете уметнички и елегантен стил на вашата спална соба, дневна соба и канцеларија. Користете напредна 3Д внатрешна резба и технологија за екстракција на пламен, презентирајте реални и цврсти 8 планети на сончевиот систем во внатрешноста на 3Д -кристалната топка (не е вклучен во Плутон). Овој модел на соларен систем Clear Crystal Ball е дизајнирана со совршен рачен дијаметар со големина 3,15 инчи, можете лесно да го држите во рака, или да го однесете на кое било место во чантата. Оваа класична чиста кристална топка ќе додаде допир на елеганција во секоја просторија, совршена за вашата канцеларија, дневна соба или спална соба, можете да изберете без штанд, кристален штанд, штанд со смола.