Слатка 16 розова златна саш, слатка 16 роденден, Саш, слатка шеснаесет роденден, 16 роденденски саш, слатка шеснаесет појас, 16 -ти роденден, 16 -тина, 16 роденден, шеснаесет
  • Неодамнешно

Слатка 16 розова златна саш, слатка 16 роденден, Саш, слатка шеснаесет роденден, 16 роденденски саш, слатка шеснаесет појас, 16 -ти роденден, 16

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Прекрасно елегантно розово злато слатко 16 роденден Слатка шеснаесет појас направена од сјајно розово злато материјал, притиснато црна фолија гласи „Слатка 16“. Совршено за 16 роденденски забави. Идеално за роденденски подароци. Купете го за жени, девојчиња, ќерка, сестра, сестра, идна г -ѓа, идна ќерка во закони итн. Изгледајте прекрасно, неверојатно и елегантно во вашиот роденден, тоа е одлична пресвртница!. Тоа е вашиот посебен ден и сакаме да изгледате неверојатно, совршено за фотографии со вашите пријатели. Совршени за фотографии на Фејсбук и Инстаграм! Одите во Вегас, Мајами, Newујорк, Ибица, Мексико, Ванкувер, или едноставно фрлате забава! и над 5 метри долга. Сјајната ткаенина со висок степен и нема да се шири во облеката или околината, погодно за повеќето луѓе да носат, неопходно за додаток за забава за девојчиња за забава! Ние ќе ги решиме сите ваши прашања што побрзо. Купете со доверба, доколку најдете било какви неисправни, испратете ни е -пошта за замена или поврат. Посветете се да обезбедите 100% задоволно искуство за купување за вас. За Magicshop4 U е трговска марка регистрирана во САД. Ние сме посветени да обезбедиме прекрасни производи за вашиот секојдневен живот. Ние сме посветени да обезбедиме најдобро искуство за купување, ве молиме контактирајте со нас ако имате загриженост или сомнеж во нашите производи; Нашиот тим за услуги на клиентите ќе биде среќен да ви помогне.