Amasava ветерници за надворешни работи од 28,3 Метални ветерници на отворено со 14 шарени цевки од алуминиумска легура Длабоко тон ветерници со смирувачки звук за декора
  • Неодамнешно

Amasava ветерници за надворешни работи од 28,3 Метални ветерници на отворено со 14 шарени цевки од алуминиумска легура Длабоко тон ветерници со

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Донесете го одличен аудитивен празник : Споредено со другите, нашиот ветер -чима е создаден со потенки метали за да создаде повеќе смирувачки звук Кога ветрето тече низ цевки од алуминиумска легура, можете да слушнете музички и мирен звук. Секој може да го искористи за да инспирира ментален мир и спокојство. Одлична изработка : Нашите надворешни ветрови се изградени со високо-алуминиумска легура, висококвалитетно борово дрво и најлонските жици со тешки вредности, кои се силни, издржливи и анти-низа. Тој е дизајниран да ви обезбеди години на уживање. Елегантен дизајн : Се одликува со 14 светли и шарени цевки од алуминиумска легура во уникатна спирална форма што е совршен украс затворен и на отворено. С-куката ви овозможува лесно да го обесувате на прозорецот, растението, дрвото или другото место за да ги украсите вашата дневна соба, градина, внатрешен двор, двор или каде било што сакате да уживате во лежерните и нежни звуци. Изгледа убаво каде и да висат сет на виножито ветер. Разновидност за употреба за ветерници : збир на длабоки тон ветерни ветрови може веднаш да додаде релаксирачка, чудна атмосфера во вашиот секојдневен живот. Без разлика дали живеете во близина на морскиот брег или не, тоа предизвикува лежерно чувство околу вашиот двор, тремот, внатрешен двор или градина. Совршена декорација на затворено/отворено. Како нејзин хармоничен звук, луѓето сакаат да го користат како помош на медитација што помагаат да се фокусираат нивните мисли и да се добие внатрешен-кал. И секој со мачка може да ги искористи ударите како играчка за многу мачки сакаат да шетаат и да го слушаат звукот. Совршен подарок : Античките Римјани го создадоа ветрот и верува дека тоа ќе им помогне да ги избегнат злите духови и да им донесат среќа. Значи, збир на Grace Wind Chime е еден од популарните подароци за време на празниците како Денот на вineубените, Божиќ, Ноќта на вештерките или Денот на благодарноста. Донесете го одличен аудитивен празник : Споредено со другите, нашиот ветер -чима е создаден со потенки метали за да создаде повеќе смирувачки звук. Кога ветрето тече низ цевки од алуминиумска легура, можете да слушнете музички и мирен звук. Секој може да го искористи за да инспирира ментален мир и спокојство. Одлична изработка : Нашите надворешни ветрови се изградени со високо-алуминиумска легура, висококвалитетно борово дрво и најлонските жици со тешки вредности, кои се силни, издржливи и анти-низа. Тој е дизајниран да ви обезбеди години на уживање. Елегантен дизајн : Се одликува со 14 светли и шарени цевки од алуминиумска легура во уникатна спирална форма што е совршен украс затворен и на отворено.