Кутија за креативно експлозија, кутија за албуми со фото -фото, кутија за складирање на фотографии, Love Memory DIY рачно изработен фото албум за белешки, изненадувачки ку?
  • Неодамнешно

Кутија за креативно експлозија, кутија за албуми со фото -фото, кутија за складирање на фотографии, Love Memory DIY рачно изработен

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Креативните и романтични подароци се совршени за вас, специјален подарок за албум со фотографии за да го снимите нашето патување! 6 се соочува 5 слој, слој по слој за да го отвори (него) срце, изненадувања бранови по бран таа (тој) исто така ќе рече дека не сте доволно романтични?. Тоа не е само кутија или албум, туку и подарок што може да го премести вашиот lубовник. Овој производ ќе биде завршен, треба само да испечатите фотографии, да залепите фотографии, да ја пополните кутијата за средни подароци. Ова е посебен начин да се каже „Те сакам“. DIY сам, напишајќи многу спомени, тоа е совршен подарок за оние што се грижат. Ова е најуникатниот и значаен личен подарок за вашата сакана личност. Ако ме прашате како можам да го почувствувам вашето жешко срце, мора да биде топло на вашиот прсти. DIY магичен специјален албум со фотографии на семејството родители на вашиот lубовник или себе. Фото кутија : кутија за подароци со 6 страни и 5 слоја. Кога е затворена, кутијата изгледа како кутија за подароци. Но, кога се отвори, сите страни се враќаат за да откриваат голема повеќеслојна фото-книга, што ќе донесе големи изненадувања. Завршена кутија : Нашата кутија за експлозија е веќе собрана, ви заштедува време да соберете свои. Оваа кутија за подароци е изработена од црн картон, кој содржи 5 слоја и 1 мала кутија за подароци, што може да има 24 фотографии. Може да открие слој со слој, можете да ја направите оваа кутија со лента со чипка, фотографии и налепници. Големина на кутија за експлозија : Оваа отворена состојба на експлозија е 17 "x 17", а блиската состојба е 7,8 "x 5,1" x 3,9 ". Кутијата за подароци е 4. Постојат 4 слоја што можат да залепат фотографија, секој слој може да залепи 6 фото, големината на секоја фотографија од слојот е 2,75 "x 2,16", 3,54 "x 2,56", 4.13 "x 3,14", 4,92 "x 3,74". Одличен подарок : Совршен за loversубовници, семејство, пријател. Одлични подароци за свадба, роденден, годишнина, дипломирање, ангажман, туш за бебиња, Денот на вineубените, Денот на благодарноста, Божиќ. Аплицирајте на предлог за брак, албум со фотографии, патнички рекорд и многу повеќе. Двојно изненадување : Може да ставите прстен, ѓердан, нараквица, часовник, парфем или други мали гаџети во малата кутија за подароци. Совршено за предлагање брак или како изненадувачки фестивалски подарок. Фото кутија : кутија за подароци со 6 страни и 5 слоја. Кога е затворена, кутијата изгледа како кутија за подароци.