ZLXDP бербер стол ПВЦ кожа со дијамантски фризерски стол хидрауличко кревање за убавина салон стол црно
  • Неодамнешно

ZLXDP бербер стол ПВЦ кожа со дијамантски фризерски стол хидрауличко кревање за убавина салон стол црно

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

ПВЦ кожа ; Филер : сунѓер со висока густина. Хидраулично кревање ;. Позлатена железна основа. Целокупната големина на производот : 63,5 (л) cm*90 (w) cm*93. Филер : сунѓер со висока густина. Хидраулично кревање ;. Позлатена железна основа. Целокупната големина на производот : 63,5 (л) cm*90 (w) cm*93. Ограничувања на спецификации : Неограничен брод до : Соединетите Држави на Држави ОДГОВОР : Црна.Проил Детали Големина : Висината на потпирачот за грб е 38 см; перницата е долг 49 см и широк 53 см; основата е во форма на диск, со дијаметар од 55 см; Големина на металниот педал : 32*9см; Дебелината на сунѓер на рачни плочи е по 1 сантиметар; Дебелината на сунѓер на перница е 6,5 см; Техтичноста на сунѓер на предниот дел на потпирачот за грб е 7 см на највисокиот, а дебелината на сунѓер на сунѓер на задниот дел на потпирачот за грб IS1 CM.Product Детали : 1.