Olympus FE-20 8.0MP 3x оптички зум 2.5 LCD дигитална камера- црвена
  • Неодамнешно

Olympus FE-20 8.0MP 3x оптички зум 2.5 LCD дигитална камера- црвена

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Фокус режим iesp Auto Откривање на лице Af. Конфигурација на фокусна должина/леќи 6. Фокус режим iesp Auto. Откривање на лице Af. Конфигурација на фокусна должина/леќи 6. Фатете го светот и ставете го во џеб. Супер тенок и лесен за употреба, FE-20 ги нуди карактеристиките што потрошувачите ги сакаат по прифатлива цена за крајната вредност во точката и пука во големина на џеб. Напојувана со батерија за полнење на литиум-јон, оваа високо преносна камера е идеален придружник за патувања. Неверојатно тенок на малку над -дебела дебела. Се вклопува практично каде било за да можете да фатите спомени каде и да одите.* Следите лица и автоматски се фокусираат и ја оптимизираат изложеноста за остри, брилијантни слики од портрет.* Со висока ISO чувствителност и побрза брзина на блендата, дигиталната стабилизација на сликата ви овозможува да ја замрзнете акцијата за да фатите остри, Слики без замаглување дури и ако вие или вашиот предмет се движи. 17 режими на снимање со лесна употреба. Овие претходно поставени режими ги оптимизираат поставките на вашата камера за идеални резултати. Режимите вклучуваат портрет, зајдисонце, ноќна сцена, под вода, спорт, пејзаж и многу други.