Кабел за кабел за кабел со кабел за продолжување на кабел за продолжување на црниот телефон
  • Неодамнешно

Кабел за кабел за кабел со кабел за продолжување на кабел за продолжување на црниот телефон

DEN 65.76

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

: Машки RJ11 до машки RJ11) : Продолжете на 2 m. Дизајниран за поврзување на слушалката на телефонот со приемникот. Сосема нов и висок квалитет. : Машки RJ11 до машки RJ11.) : Продолжете на 2 m. Дизајниран за поврзување на слушалката на телефонот со приемникот. Сосема нов и висок квалитет. MISASO 2 M црна телефонска кабелска кабелска кабел за кабел : Бакар + Пластична пакет вклучува : 1 *Телефонски каблноте : светло и различно прикажување може да предизвикаат боја на предметот во малку поразлична од вистинската работа. Дозволеното мерење е 1-3 см.