Академија хоби пластичен модел комплети 1/35 скала R.O.K. Армијата БМП-3 ИФВ
  • Неодамнешно

Академија хоби пластичен модел комплети 1/35 скала R.O.K. Армијата БМП-3 ИФВ

DEN 879.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

✔ Екстремно висока детална ставка ✔ Оваа ставка ни се испраќа директно од Јужна Кореја, што значи дека сите пакувања, промотивни материјали и брошури може да бидат само во корејски. ✔ Напредно ниво - И децата и возрасните може да се предизвикаат во уметноста на собранието со неверојатниот комплет за модели. ✔ Донесете уживање во вашиот живот со составување на овој прекрасен модел на градење сами или со вашите драги и блиски!. ✔ Совршен подарок - ова е неверојатен подарок за секоја пригода. На Божиќ, Нова Година, роденден или Денот на вineубените како подарок на момче, син, татко или дедо. Покрај тоа, може да се користи како семејна декорација, во студијата или на бирото. ✔ Ова е комплет за пластичен модел. Потребно е собрание и сликарство. Бојата и лепак не се вклучени. ✔ Екстремно висока детална ставка. ✔ Оваа ставка ни се испраќа директно од Јужна Кореја, што значи дека сите пакувања, промотивни материјали и брошури може да бидат само во корејски. ✔ Напредно ниво - И децата и возрасните може да се предизвикаат во уметноста на собранието со неверојатниот комплет за модели.