Jackек Sealey - Sealey Roll Pin Punch Set 9PC 3-12mm метрика
  • Неодамнешно

Jackек Sealey - Sealey Roll Pin Punch Set 9PC 3-12mm метрика

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Сет за паралелно ролна на паралелно ролна - метрика Поставете сет за ударни пинови 9 п. Поставете сет за ударни пинови 9 п. Зацврстени, калено и целосно полирани удари со челик од хром ванадиум. Испорачано во ролна со алатки.