Комплет за ротациони алатки Хардел, ротационен алатка 130W со додатоци од 96 парчиња, Flex вратило , 6 променлива брзина за изработка на проекти и креации на DIY, сечење, п?
  • Неодамнешно

Комплет за ротациони алатки Хардел, ротационен алатка 130W со додатоци од 96 парчиња, Flex вратило , 6 променлива брзина за изработка на проекти

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【130 W висок моќен мотор и шест променливи брзини】 Ротационата алатка е опремена со чист бакар мотор со голема моќност од 130 W може да ви обезбеди моќна и стабилна моќност и е потрајни. Променливата брзина на 6 нивоа може да обезбеди соодветна брзина за вашата различна содржина на работа и разни материјали. 【Додатоци за алатки за брза промена】 Оваа машина има уникатен дизајн на анти-ротациони пинови, со случаен клуч. Тоа ви го олеснува промената на додатоците, заштедува време и значително ја подобрува вашата работна ефикасност. Во исто време, дисипацијата на топлина Дизајн на шофершајбната пред и по ротационата алатка ја прави дисипацијата на топлина побрза. 【96 ПЦС разноврсни додатоци】 96 компјутери разноврсни додатоци, совршени за сечење, пескарење, резба, полирање, дупчење и друга работа, за разни активности за создавање занает и задачи за мали подобрувања во домот. 【Идеален подарок】 Кога размислувате за тоа што подарок да му дадете на Денот на благодарноста, Денот на таткото, Божиќ и други фестивали, нема сомнение дека ќе биде добар избор за loversубителите на занаетчиството. 【Ергономски и лесен за носење】 Овој комплет за ротациони алатки е дизајниран со гумен капак, што ве прави да се чувствувате удобно да се држите, а телото е лесен, лесен за држење со едната рака, за нежни задачи и работа, може да биде полесно и подобро контрола. 【130 W висок моќен мотор и шест променливи брзини】 Ротационата алатка е опремена со чист бакар мотор со голема моќност од 130 W. може да ви обезбеди моќна и стабилна моќност и е потрајни. Променливата брзина на 6 нивоа може да обезбеди соодветна брзина за вашата различна содржина на работа и разни материјали. 【Додатоци за алатки за брза промена】 Оваа машина има уникатен дизајн на анти-ротациони пинови, со случаен клуч. Тоа ви го олеснува промената на додатоците, заштедува време и значително ја подобрува вашата работна ефикасност.