Wright Tool 3430 3/8 Drive Ratchet со 1/4 погон на рачката на рачката на среброто
  • Неодамнешно

Wright Tool 3430 3/8 Drive Ratchet со 1/4 погон на рачката на рачката на среброто

DEN 991.04

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

3/8 DR Компактен палто на палма со низок вртежен момент на контура 5 1/4 3/8 DR Компактен палто на палма со низок вртежен момент на контура 5 1/4. 3/8 DR Компактен палто на палма со низок вртежен момент на контура 5 1/4. 3/8 DR Компактен палто на палма со низок вртежен момент на контура 5 1/4. 3/8 DR Компактен палто на палма со низок вртежен момент на контура 5 1/4. Погон на 3/8 инчи со рачка на рачката на погонот од 1/4 инчи. Рачката е компактна и големината на дланката за низок вртежен момент. Сингл Палл, има 45 заби и лак за замав од 3/4 инчи. Целокупната должина е 4 3/4 инчи и дијаметар на главата од 27/32 инчи. Бројот на моделот на комплет за обновување е 3432.