Морис 14016 Конус на телото на телото, алуминиум, 3-1/2 -4 Големина на низата, 5-пакет
  • Неодамнешно

Морис 14016 Конус на телото на телото, алуминиум, 3-1/2 -4 Големина на низата, 5-пакет

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Објекти на телото на алуминиумските канали - Алуминиумски канали за тело се користат со тела од челик или алуминиумски цевки Се користи со телото на каналот за покривање на отворот по повлекувањето на кабелот. Запечатен од корозија со голема јачина и легура на алуминиум без бакар отпорен на временски услови. Собрани со заробени цинк позлатени челични завртки. Подигнат центар за сместување на радиус на свиткување на кабел. Објекти на телото на алуминиумските канали - Алуминиумски канали за тело се користат со тела од челик или алуминиумски цевки. Се користи со телото на каналот за покривање на отворот по повлекувањето на кабелот. Запечатен од корозија со голема јачина и легура на алуминиум без бакар отпорен на временски услови. Собрани со заробени цинк позлатени челични завртки. Подигнат центар за сместување на радиус на свиткување на кабел.