Kenid двоен ред запечатен аголен контакт со лежиште 4201-2RS ZZ 2Z RS Внатрешен дијаметар 12 Надворешен дијаметар 32 Дебелина 14мм 1 парчиња
  • Неодамнешно

Kenid двоен ред запечатен аголен контакт со лежиште 4201-2RS ZZ 2Z RS Внатрешен дијаметар 12 Надворешен дијаметар 32 Дебелина 14мм 1 парчиња

DEN 681.92

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лежишта Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврстина и добра отпорност на абење. Исклучителна изработка, процес на употреба и механичка координација, ефектот на неми е добар. Изгледот е мазен, раката се чувствува пријатно, а лежиштето е чисто и уредно. Донесува челичен материјал со лежиште, кој не е лесно да се 'рѓа, висока цврстина и добра отпорност на абење. Исклучителна изработка, процес на употреба и механичка координација, ефектот на неми е добар. Изгледот е мазен, раката се чувствува пријатно, а лежиштето е чисто и уредно. Beathings Double Row Запечатен аголен контакт со лежишта 4201-2 RS ZZ 2 Z RS Внатрешен дијаметар 12 Надворешен дијаметар 32 Дебелина 14мм 1 парчиња.