Алуминиумски растојание црна 1/2 OD X 1/4 ID X Изберете ја вашата должина, тркалезен растојание неоткриен затегнат облик на облик на грмушка, се вклопува завртки за заврт
  • Неодамнешно

Алуминиумски растојание црна 1/2 OD X 1/4 ID X Изберете ја вашата должина, тркалезен растојание неоткриен затегнат облик на облик на грмушка,

DEN 143.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Надворешен дијаметар : 1/2 "/12 Внатрешен дијаметар : 1/4" /4.76mm (одговара 1/4 "или завртки за M6). Должина : варијан-должина. со црна анодизирана завршница. Металните растојанија на Интернет обезбедуваат многу големини на тркалезен алуминиумски растојание, грмушки, застојот и мијалниците. Нашите алуминиумски растојанија се или мелени или екструдирани за квалитетна мазна завршница. Пред да се одјавите, изберете ја должината на Spacer и количината на пакетот до Осигурете се дека го добивате она што ви треба. Оваа листа е за специфичен внатрешен и надворешен дијаметар, можете да ја посетите нашата продавница за да ги разгледате сите наши други големини што се достапни, сигурно ќе го пронајдете она што ви треба таму.