SXYMKJ CART RACK DINCHING SHASS RACK BALICH BATY CONTEON FLOR RACK WITHELS
  • Неодамнешно

SXYMKJ CART RACK DINCHING SHASS RACK BALICH BATY CONTEON FLOR RACK WITHELS

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото, тркало со дизајн на сопирачките. Зголемете го големиот капацитет, зголемете го растојанието помеѓу слоевите, заштитете ги оградите од обете страни и спречете се да се лизгаат предметите. Кошницата за дишење одржува овошје и зеленчук свеж. Оваа функционална корпа за складирање метал ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно. 360 степени бесплатно движење на тркалото, тркало со дизајн на сопирачките. Зголемете го големиот капацитет, зголемете го растојанието помеѓу слоевите, заштитете ги оградите од обете страни и спречете се да се лизгаат предметите. Кошницата за дишење одржува овошје и зеленчук свеж. Оваа функционална корпа за складирање метал ќе ги задоволи вашите долгорочни потреби за складирање. Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно.