Семејно стебло MHYFC со 8 висечки рамки за слики со метална табела Топ фото рамка Декорација
  • Неодамнешно

Семејно стебло MHYFC со 8 висечки рамки за слики со метална табела Топ фото рамка Декорација

DEN 1.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Направено од материјал за легура на цинк, може да има 8 фотографии во форма на срце 1,5 x 1,5 инчи Покажете како вашето семејно стебло цветаше со ова метално дрво со 8 висечки рамки за слики. Во меѓусебно врежани гранки и остава вештачки прикажете ги вашите скапоцени семејни слики. Декорацијата за слободна десктоп на основата е исто така убава декорација за вашиот дом. Прави совршен подарок за Денот на таткото/мајката или семејно обединување. Совршено како мала рамка за фотографии, картичка за место, декорација на табели за забави. Направено од материјал за легура на цинк, може да има 8 фотографии во форма на срце 1,5 x 1,5 инчи. Покажете како вашето семејно стебло цветаше со ова метално дрво со 8 висечки рамки за слики. Во меѓусебно врежани гранки и остава вештачки прикажете ги вашите скапоцени семејни слики. Декорацијата за слободна десктоп на основата е исто така убава декорација за вашиот дом. Прави совршен подарок за Денот на таткото/мајката или семејно обединување. Совршено како мала рамка за фотографии, картичка за место, декорација на табели за забави. Карактеристики : Направено од материјал за легура на цинк, може да има 8 фотографии во форма на срце 1,5 x 1,5 инчи. Како што е вашето семејно стебло цветано со ова метално дрво со 8 висечки рамки за слики. Во меѓусебно врежани гранки и остава вештачки прикажување на вашите скапоцени семејни слики.