South Yemen Flage PU кожни држачи за моливи за молив, мултифункционално пенкало, контејнер, образец на биро за канцеларија за канцелариски дом за канцеларија
  • Неодамнешно

South Yemen Flage PU кожни држачи за моливи за молив, мултифункционално пенкало, контејнер, образец на биро за канцеларија за

DEN 335.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

СТП кожа Силен и издржлив, здрав и еколошки, со мек ентериер. Голем капацитет, направете ја вашата маса организирана, стилски и убави обрасци и подобро украсете ја вашата соба. Погодно е за канцеларии, училишта, домови, каде и да треба да ги организирате секојдневните предмети. Може да се користи како креативен подарок за деца, наставници и колеги. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи и услуги при купување, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро, вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Чувајте го барелот суво и избришете го со сува крпа, не користете вода или алкохол.