Божиќна колекција Lamppost, улично светло пост со кардинал, 13,5 инчи блескава LED LAMPPOST празнична светлина за декоративно прикажување на таблети, разнобојно
  • Неодамнешно

Божиќна колекција Lamppost, улично светло пост со кардинал, 13,5 инчи блескава LED LAMPPOST празнична светлина за декоративно прикажување на

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

【Божиќно ламби со светлина за промена на бојата】 LED светилки за да се потребни 2 батерии LR44 (вклучени), со вклучен / исклучен прекинувач на основата, лесен за ракување Повеќебојната светлина создава топла и удобна атмосфера. Fight Фигурини на улична светлина со кардинал】 нови за сезоната на празници во 2021 година, осветлени ламби, украсени со лак и кардинал, одличен додаток на вашата градина!. Fight Фигурини на улична светлина со кардинал】 нови за сезоната на празници во 2021 година, осветлени ламби, украсени со лак и кардинал, одличен додаток на вашата градина!. 【Осветлен ламп за декоративно】 Ова е одлична декорација на кукли за бајки и Божиќна таблета за декорација за празничка забава, дополнува село со мала големина на село. 【Прецизно направена и квалитетна услуга】 13,5 инчи високи улични светла рачно изработени во висококвалитетна смола, боксери во заштитно пакување. Во меѓувреме, ви обезбедивме добра услуга за клиенти, доколку имате какви било прашања, ние ќе ви одговориме за 24 часа. 【Божиќно ламби со светлина за промена на бојата】 LED светилки за да се потребни 2 батерии LR44 (вклучени), со вклучен / исклучен прекинувач на основата, лесен за ракување. Повеќебојната светлина создава топла и удобна атмосфера. Fight Фигурини на улична светлина со кардинал】 нови за сезоната на празници во 2021 година, осветлени ламби, украсени со лак и кардинал, одличен додаток на вашата градина!. Fight Фигурини на улична светлина со кардинал】 нови за сезоната на празници во 2021 година, осветлени ламби, украсени со лак и кардинал, одличен додаток на вашата градина!.