Диск пролет, бран, 2,5, висок карбон STL, PK2-PKG. од 2
  • Неодамнешно

Диск пролет, бран, 2,5, висок карбон STL, PK2-PKG. од 2

DEN 1.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Диск пролет, бран, 2,5, висока јаглерод STL, PK2 Диск пролет, бран, 2,5, висока јаглерод STL, PK2. Предмет : пролет на дискот; Тип : бран; Материјал : висок јаглероден челик; Мин. Внатре во Дија . Надвор од Дија .328 во; Дебелина : 0,036 во; Севкупна висина : 0,227 во; За големината на дупката : 3.375; За големината на прачката : 2,5; Оптоварување @ девијација (lbs.) : 74-106; Отклонување @ оптоварување : 0,112 во; Запознава/надминува : ASTM-A684 ;.