Mini 3/Mini 3 Pro ThumbSticks за DJI RC далечински контролер зафаќа покривка, метален алуминиум за замена на џојстик за замена на рокери со беспилотни летала
  • Неодамнешно

Mini 3/Mini 3 Pro ThumbSticks за DJI RC далечински контролер зафаќа покривка, метален алуминиум за замена на џојстик за замена на рокери

DEN 780.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Специјално дизајниран за далечински управувач на DJI Mini 3/Mini 3 Pro RC Спречете ги прстите да се лизгаат и да обезбедат поголема точност и чувствителност преку контролирање на должината на џојстикот. Материјал : Алуминиумска легура, машинска обработка со голема прецизност на ЦПУ, полиран фино песок анодизиран. Нето тежина : 2 G/пар. Одвојлив дизајн : Можете да го чувате во контролер, има ист начин на складирање како и оригиналните контролни стапчиња. Список на пакети : 2 парчиња џојстици за DJI Mini 3/Mini 3 Pro Drone Далечински контролер додатоци (далечински управувач не е вклучен!). Специјално дизајниран за далечински управувач на DJI Mini 3/Mini 3 Pro RC. Спречете ги прстите да се лизгаат и да обезбедат поголема точност и чувствителност преку контролирање на должината на џојстикот. Материјал : Алуминиумска легура, машинска обработка со голема прецизност на ЦПУ, полиран фино песок анодизиран.