Организатори за складирање на чевли PDGJG Кабинетот изолирано за решетки за чевли за складирање на канти за отпадоци пластична кутија за чевли за чевли за чевли
  • Неодамнешно

Организатори за складирање на чевли PDGJG Кабинетот изолирано за решетки за чевли за складирање на канти за отпадоци пластична кутија

DEN 0.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1 Мулти-намена за коцка : Ова складирање на коцки може да се користи на многу места : полица за собирање во вашата просторија за студии, организатор на облека во вашата спална соба, полица за прикажување во влезот и решение за складирање на играчки во детска соба. DIY вашата идеална форма : ви овозможува да ја соберете оваа ставка во различен стил според вашите потреби и имагинација. Трајни материјали : Коцките користат челични рамки за да ја задржат структурата цврста и стабилна, секоја пластична коцка држи до 22lb. Зелени производи, заштита на животната средина, силни и издржливи. По сечење, печат, заварување и други процеси, производство на прецизен проток. Мулти-намена за коцка : Ова складирање на коцки може да се користи на многу места : полица за собирање во вашата просторија за студии, организатор на облека во вашата спална соба, полица за прикажување во влезот и решение за складирање на играчки во детска соба. DIY вашата идеална форма : ви овозможува да ја соберете оваа ставка во различен стил според вашите потреби и имагинација. Трајни материјали : Коцките користат челични рамки за да ја задржат структурата цврста и стабилна, секоја пластична коцка држи до 22lb. Зелени производи, заштита на животната средина, силни и издржливи. По сечење, печат, заварување и други процеси, производство на прецизен проток. Карактеристики : 1. Мулти-намена коцка : Ова складирање на коцки може да се користи на многу места : полица за собирање во вашата просторија за студии, организатор на облека во вашата спална соба, полица за прикажување во влезна врата и решение за складирање на играчки во Детска соба 2. DIY вашата идеална форма : ви овозможува да ја соберете оваа ставка во различен стил според вашите потреби и имагинација3. Издржливи материјали : Коцките користат челични рамки за да ја задржат структурата цврста и стабилна, секоја пластична коцка држи до 22lb4.