Синергија дигитален баркод скенер батерија, компатибилна со симболот SPT1742 скенер за баркод, ултра висок капацитет, замена за Banksys 3032610137, BSYS05006 Батерија
  • Неодамнешно

Синергија дигитален баркод скенер батерија, компатибилна со симболот SPT1742 скенер за баркод, ултра висок капацитет, замена за

DEN 672.80

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Батеријата што се надополнува компатибилна со Banksys 3032610137, BSYS05006 Работи за симбол SPT1742 скенер за баркодови и многу други модели. Ли-јон, 3,7, 3600m Ah. Оваа батерија е направена со високо квалитетни јапонски ќелии, таа е дизајнирана да ги исполни или надминува оригиналните перформанси на батеријата. Долготрајна, ултра батерија со капацитет-ограничена 3-годишна гаранција. Синергија дигитален баркод скенер батерија, компатибилна со симболот SPT1742 скенер за баркодови, (Li-Ion, 3,7, 3600mah) Ултра висок капацитет, замена за банки 3032610137, BSYS05006 Спецификации на батеријата : Батерија Хемистрија : ЛИ-IONVOLTAGE : 37 CAPACITY : 3600 MAHCOMPAPTION со : банки 3032101376137 , BSYS05006 Батерии за : Симбол SPT1742 скенер за баркодови и многу други.