Автоматска тапа хром без допир кујна тапа без електричен автоматски автоматски инфрацрвен сензор без допир тапа бања бања јавен сад за мијалник за мијалник
  • Неодамнешно

Автоматска тапа хром без допир кујна тапа без електричен автоматски автоматски инфрацрвен сензор без допир тапа бања бања јавен сад за мијалник

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Faucet на сензорите, со уред за печење саќе, ја користи целосна употреба на функцијата против распрснување на млазницата за излез на вода, поефикасно ги филтрира нечистотиите во водата, водата не прска и заштедува повеќе вода 1x тело на тапа. 1x контролна кутија. 1x вентил за миксер за вода, месинг со вентил за проверка. 2x 1/2-3/8 цевка за снабдување со вода, со црвена и сина ознака (црвена за ладна вода, сина за ладна вода). 1x 1/2-1/2 Вода цевка (за мешање вода). 4x завртки за монтирање (Поправете го контролното поле на идот). Хартија за упатства 1x. Двојна функција : Сензорот напојуван со батерии од 4 парчиња АА (не е вклучен). Или можете да изберете да ја користите моќноста на приклучокот. Без допир, сензор за движење со раце, спречете вкрстена инфекција по миењето на рацете и држете го работ на мијалникот сув. Заштеда на вода : Вода надвор автоматски кога ќе ги ставите рацете под зоната на индукција, водата запира кога ќе ги ставите рацете назад.