Хилман 4260 линч иглички се надополнува 5/16 x 1-3/4 in.
  • Неодамнешно

Хилман 4260 линч иглички се надополнува 5/16 x 1-3/4 in.

DEN 3.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Линч игличките се сврзувачки елементи што се користат за да се спречи тркало или друг ротирачки дел да се лизга од оската на која се вози Линч игличките се користат во разни зглобови на трактори и други автомобилски компоненти. Материјал со низок јаглероден челик. Бренд : групата Хилман. Линч игличките се сврзувачки елементи што се користат за да се спречи тркало или друг ротирачки дел да се лизга од оската на која се вози. Линч игличките се користат во разни зглобови на трактори и други автомобилски компоненти. Материјал со низок јаглероден челик. Бренд : групата Хилман. Опис на производот Линч игличките се вметнати иглички вметнати на крајот на вратилото, како во оска, за да се спречи да се лизне тркалото. Лесно за вметнување и отстранување за брзо исклучување на апликациите. Се користи во разни зглобови на трактори и други автомобилски компоненти.