Спарта 361410ec01 пластика исправено, стои, прашина со заклучување на јарем за дома, ресторан, лоби, канцеларија, 30 инчи, кафеава
  • Неодамнешно

Спарта 361410ec01 пластика исправено, стои, прашина со заклучување на јарем за дома, ресторан, лоби, канцеларија, 30 инчи, кафеава

DEN 2.67

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Боја-кодирана прашина за лесна организација на алатки за чистење и решенија Заклучувањето на јарем безбедно држи прашина за лесно отстранување на отпадот. Заразениот раб овозможува лесно „чешлање“ на влакната за метла за ефикасна колекција. Ергономската рачка за зафат обезбедува удобно и безбедно задржување за време на употребата. Издржлива алуминиум и пластична конструкција за долготрајна употреба во комерцијални и јанусни поставки. Боја-кодирана прашина за лесна организација на алатки за чистење и решенија. Заклучувањето на јарем безбедно држи прашина за лесно отстранување на отпадот. Заразениот раб овозможува лесно „чешлање“ на влакната за метла за ефикасна колекција. Ергономската рачка за зафат обезбедува удобно и безбедно задржување за време на употребата. Издржлива алуминиум и пластична конструкција за долготрајна употреба во комерцијални и јанусни поставки. Подигнете ја рутината за чистење со CFS Sparta исправена прашина со засилен раб. Оваа разноврсна и издржлива алатка за чистење е совршена за употреба во комерцијални и јанусни поставки, како и во вашиот дом. Со својот дизајн во боја, прашина е лесен за идентификување и организирање меѓу другите алатки за чистење и решенија, што го прави совршен додаток на вашиот арсенал за чистење. Јагленот за заклучување на прашина е специјално дизајниран за безбедно да ја држи тавата во место, овозможувајќи лесно и ефикасно отстранување на отпадот. Вие нема да мора да се грижите за тоа што широкопојасниот прашина се движи наоколу или случајно се превртува додека се чистите. Засилениот раб на прашината е иновативна карактеристика која ви овозможува лесно да ги „чешлите“ влакната на вашата метла за ефикасно да соберете остатоци, без да мора постојано да се одвивате напред и назад.