Сплит чаша за боја што истура течност уметност силиконска сплит смола истурање на алатки за сликање DIY правење додатоци за цртање еднократно разделување чаша со де
  • Неодамнешно

Сплит чаша за боја што истура течност уметност силиконска сплит смола истурање на алатки за сликање DIY правење додатоци за цртање еднократно

DEN 1.00

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Премиум силикон : Сплитната чаша за истурање на боја е изработена од висококвалитетен силиконски, мек, издржлив и еднократно Лесно за чистење и употреба. Повеќекратни избори : 4 Различни модел на акрилна боја Spour Split Cup , Големината е околу : L 3,55 "x W 3.15" x H 2 ", капацитет : 6oz. Мултипурн : Силиконска разделена чаша може да се користи за епоксидна смола уметност, цртање на акрилна боја и најпопуларната флуидна уметност. Овие разделени чаши се одличен додаток за алатки за истурање на акрилна боја или материјали за течности. and more precise pouring !. Easy to Clean:Acrylic paint can be washed with water immediately, and the epoxy resin can be easily taken out after drying. Premium Silicone : The split cup for paint pouring is made of high-quality silicone,soft, Издржлив и еднократно. Повеќенаменска чаша : Силиконска разделена чаша може да се користи за епоксидна смола уметност, цртање на акрилна боја и најпопуларна течна уметност.