Перница за одмор на ноктите, ергономски дизајн професионална перница за нокти, пи -кожа удобно погодно за перница за рака, перница за нокти за домашна техничар за но
  • Неодамнешно

Перница за одмор на ноктите, ергономски дизајн професионална перница за нокти, пи -кожа удобно погодно за перница за рака, перница за нокти

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

PU кожа : PU кожа цврсто дрво комбинација на перница за нокти, многу удобна за вратот на маникир Прекрасен изглед : Перница со рачно со високо ниво на изглед и го подобрува искуството на ноктите на клиентот. Ергономски дизајн : Умерена висина, ергономски дизајн, висока еластичност, обезбедуваат удобност за маникир, олеснување на замор на рацете. Погодно за Кари : Лесно за чистење, само избришете нежно со влажна крпа. Мала големина, лесна за чување, лесен за носење. Удобно за употреба : Направете ја работната површина поудобна и удобна, кога работите со нокти, исто така не мора да се поклонувате. PU кожа : PU кожа цврсто дрво комбинација на перница за нокти, многу удобна за вратот на маникир. Прекрасен изглед : Перница со рачно со високо ниво на изглед и го подобрува искуството на ноктите на клиентот. Ергономски дизајн : Умерена висина, ергономски дизајн, висока еластичност, обезбедуваат удобност за маникир, олеснување на замор на рацете. Погодно за Кари : Лесно за чистење, само избришете нежно со влажна крпа.

Item Type:
Hand Pillow
Material:
Log + PU Leather
Size:
Approx. 30.5x12x8.5cm / 12.0x4.7x3.3in 
Features:
Commonly Used Nail Pillow, Make Nail Comfortable, Stable Hand, Reduce The Pressure of the Hand, Relieve Hand Fatigue 
Product Use:
Home Nail Salon, etc
Package List:
1 x Hand Pillow:
Note:
Manually measured, there will be a small error: