Игри за забави на Bachelorette - пијалок за дизајн на црно злато ако гребете се осмелуваат картички за невестински туш игри, налепници за гребење, девојчиња за ноќна актив
  • Неодамнешно

Игри за забави на Bachelorette - пијалок за дизајн на црно злато ако гребете се осмелуваат картички за невестински туш игри, налепници за гребење,

DEN 159.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

1) Секоја картичка мери 3,5 "x 20" Стандардна големина на визит -картичката. 40 картички по пакет, вклучувајќи 35 картички за осмели, 5 празни картички (Запишете ги вашите сопствени правила), 40 налепници за гребење. 3) Прекрасен начин за загревање на забавата, совршени игри за невестински туш, забава за диплома, забава за ангажман, свадбени туш или ноќно девојче. Haveе имате фантастична забава полна со смеа и возбудувања. 4) Како да се игра? Пред да ја играте играта, треба да нанесете една налепници за гребење на секоја картичка. На овој начин, ќе знаете која картичка е победник на крајот од играта. Запишете ги вашите сопствени правила на празни карти и измешајте ги со останатите 35 картички. Земете ги картичките за цртање од купот. 1) Секоја картичка мери 3,5 "x 2.0" Стандардна големина на визит -картичката. 40 картички по пакет, вклучувајќи 35 картички за осмели, 5 празни картички (Запишете ги вашите сопствени правила), 40 налепници за гребење. 3) Прекрасен начин за загревање на забавата, совршени игри за невестински туш, забава за диплома, забава за ангажман, свадбени туш или ноќно девојче. Haveе имате фантастична забава полна со смеа и возбудувања. 4) Како да се игра? Пред да ја играте играта, треба да нанесете една налепници за гребење на секоја картичка. На овој начин, ќе знаете која картичка е победник на крајот од играта. Запишете ги вашите сопствени правила на празни карти и измешајте ги со останатите 35 картички. Земете ги картичките за цртање од купот. 1) Секоја картичка мери 3,5 "x 2.