Сименс 52br8era Тешка осветлена единица за пресврт до ослободување, 30мм, црвена, 1-3/4 Пластична глава на печурки, одржувана, 1NO+1NC контакт, 120V AC/DC целосен напон, блескаво, Bla
  • Неодамнешно

Сименс 52br8era Тешка осветлена единица за пресврт до ослободување, 30мм, црвена, 1-3/4 Пластична глава на печурки, одржувана, 1NO+1NC контакт,

DEN 1623.20

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Црвена глава Проширена глава. Голема глава на печурки Ø 2 1/2˝. Мала глава од печурка Ø 1 3/4˝. Метал од глава на печурки Ø 1 3/4 ”. Пластика на главата на печурки Ø 2 1/2 ". Пластика на главата на печурки Ø 1 3/4". Пластика Ø 1 3/4 ”глава на печурки - хром. Пластика Ø 1 3/4 ”глава на печурки - Black Max. Метал од глава на печурки Ø 1 3/4 ”. Пластика на главата на печурки Ø 2 1/2 ”. Пластика на главата на печурки Ø 1 3/4 ”. Кратка лост - Chrome или Black Max. Долга лост - црн макс или црнамакс. Стандардно заклучување. Специјално заклучување. Продолжено копче. Копче за испирање. Комплетна осветлена единица за пресврт до ослободување : оператор, држач, склопување на светлина, блок (и) за контакт. 1 NO+1 NC Тешки контакти. Се среќава со типот 1, 3, 3 R, 4, 4x, 12, 13 и автомобилските стандарди. Допрете безбедни терминали. UL наведен, сертифициран CSA. Комплетна осветлена единица за пресврт до ослободување : оператор, држач, склопување на светлина, блок (и) за контакт. 1 NO+1 NC Тешки контакти. Се среќава со типот 1, 3, 3 R, 4, 4x, 12, 13 и автомобилските стандарди. Допрете безбедни терминали. UL наведен, сертифициран CSA. Пилот уреди и додатоци на Siemens 30mm NEMA се дизајнирани да обезбедат долга услуга без проблеми во најсложените индустриски апликации. Овие контроли се тесни масло и прашина и ги исполнуваат спецификациите од типот 3, 4, 4х, 12 и 13. Операторите за индустриска контрола се издржливи кастинг на едно парче.