Двојна рака на LUKEO 3000K-6000K 40W со двојна рака, LED светло LED светло со LCD екран за емитување во живо во фото студио
  • Неодамнешно

Двојна рака на LUKEO 3000K-6000K 40W со двојна рака, LED светло LED светло со LCD екран за емитување во живо во фото студио

DEN 0.33

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Осветлување со двојно рака, со дизајн за прилагодување на цревата, светло за полнење со повеќе агол На штандот на подот, на работната површина се постигнува светло на ниво на студио. Можете да ја прилагодите осветленоста според промените во околината за да внесете поголема креативност во игра. Светлото за полнење на работната површина на решетката е на дофат. Лесен и преносен. Осветлување со двојно рака, со дизајн за прилагодување на цревата, светло за полнење со повеќе агол. На штандот на подот, на работната површина се постигнува светло на ниво на студио. Можете да ја прилагодите осветленоста според промените во околината за да внесете поголема креативност во игра. Светлото за полнење на работната површина на решетката е на дофат. Лесен и преносен. Осветлување со двојно рака, со дизајн за прилагодување на цревата, светло за полнење со повеќе аголи. На подот, пополнување на светло на ниво на студио се постигнува на работната површина. Може да ја прилагодите осветленоста според промените во околината за да внесете повеќе креативност во игра. Пополнете светлина е на дофат. Светла тежина и преносна.