Свифт прва помош 016459 1 x 3 ткаени ленти 100/bx лепливи завои
  • Неодамнешно

Свифт прва помош 016459 1 x 3 ткаени ленти 100/bx лепливи завои

DEN 250.24

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ширина = 1 во, должина = 3 во, материјал = ткаенина, тип = ленти, количина = 100 по кутија Овие завои се дизајнирани со агресивно лепило за да се придржуваат безбедно и да го заштитат WO. Ширина = 1 во, должина = 3 во, материјал = ткаенина, тип = ленти, количина = 100 по кутија. Овие завои се дизајнирани со агресивно лепило за да се придржуваат безбедно и да го заштитат WO. Свифт прва помош 016459 1 "x 3" ткаени ленти 100/bx лепила завои (1 кутија).