Globleland на отворено авантура чисти марки транспарентен печат на силиконски печат за картички што правеше декорација и белешка за DIY
  • Неодамнешно

Globleland на отворено авантура чисти марки транспарентен печат на силиконски печат за картички што правеше декорација и белешка за DIY

DEN 119.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Тема на авантура : getе добиете 1 лист со должина од 6,3 инчи/16 см и 4,3инч/11 см широки марки со планина, качување по карпи, опрема за мечка и авантура и др Не е лесно да се скрши или деформира, дозволувајќи ви да користите долго време. Лесен за употреба : Едноставно излупете ја посакуваната слика или слики од пластичниот индекс лист и положбата на јасен акрилен блок. Нанесете мастило и печат со лесен притисок, тогаш ќе ја добиете посакуваната шема. (Акрилниот блок не е вклучен во пакетот). Печат за еднократно користење : Силиконски гумени марки лесни за употреба и чистење, може да се користат постојано по чистењето или миењето со вода и лесно да се вратат во носачот за да избегнат губење на парчиња. DIY ракотворби : Овие прекрасни јасни марки совршени за додавање на карактеристични печатни украси во дневникот, албумот, тетратката, списанието, празничните картички, ознаките за книги и ознаките за подароци.