M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M16 M20 Црна најлон пластична рамна рамна машина за миење садови за заптивки за заптивки за заптивка за завртка за завртки
  • Неодамнешно

M2 M2.5 M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 M16 M16 M20 Црна најлон пластична рамна рамна машина за миење садови за заптивки за заптивки за

DEN 231.84

Количината на стоката
Тековен

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Внатрешен дијаметар : 20 парчиња M2x5x1mm Пакетот вклучува : 5 парчиња/10 парчиња/20 парчиња црни најлонски мијалници (според вашиот избор). Модел : Црна пластична најлонска мијалник. Материјал : Најлон66. Големина на производот : „Внатрешен дијаметар“ x “Надворешен дијаметар„ X “дебелина“ / id x od x t. Внатрешен дијаметар : 20pcs m2x5x1mm. Пакетот вклучува : 5 парчиња/10 парчиња/20 парчиња црни најлонски мијалници (според вашиот избор). Модел : Црна пластична најлонска мијалник. Материјал : Најлон66. Големина на производот : "Внатрешен дијаметар" X "Надворешен дијаметар" X "Дебелина" / ID X OD X T. Описи : Модел : Црн пластичен најлонски материјал за миење садови : Најлон66 Големина на производот : "Внатрешен дијаметар" X "Надворешен дијаметар" X "Дебелина" / ID X OD X T E.g : M2 x 5 x 1mm. Внатрешен дијаметар = 2мм, надворешен дијаметар = 5мм, дебелина = 1мм номинален : М2 М2,5 М3 М4 М5 М6 М8 М10 М12 М16 М18 М18 М20 Белешка : Ве молиме, дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење.